REVIZE ELEKTRO PRAHA provádí  bezkontaktní měření teploty elektrických obvodů a rozvaděčů termovizní kamerou FLIR. Dále zpracujeme revize elektro veškerých elektrických obvodů v bytových domech, rodinných domech objektech státní zprávy, průmyslových a výrobních halách v Praze a po celé České Republice NN, VN – Výchozí a providelné revize elektro hromosvodů soustavy LPS v Praze a celé České Republice.

Elektro revize pro jednotlivce, bytové soubory, developery, firmy zabívající se výrobou a další společnosti i jednotlivce. VN: provádíme na elektrických zařízení i nad 1000 V včetně revize elektro LPS hromosvodů . Výchozí a pravidelné elektro revize v Praze a celé České republice, bytů pro jednotlivce.

Provádíme kompletní dodávky elektromontážních prací VN, NN a hromosvodů a soustvy LPS:

Revize elektro a elektromontážní práce - bytů, rodinných domů, developerských projektů, kompletní technologické obvody průmyslových celků i společností které mají prostředí s nebezpečím výbuchu. Po ukončení elektro montážních prací, Vám vypracujeme revize elektro NN, VN v Praze i po celé České republice.